• Wpisów: 1213
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: wczoraj, 23:19
  • Licznik odwiedzin: 125 546 / 2231 dni
 
majusia1413
 
A że koniec września to i podsumowanie trzeba zrobić, bo czemu by nie?

1. Oczywiście zaczynamy filmami. Pierwsze miejsce dam "Do wszystkich chłopaków, których kochałam". Film bardzo lekki i przyjemny w oglądaniu. Taki... Typowy dla nastolatków. Idealny na nudny wieczór z gorącą czekoladą. ♥

2. Książka znów wybrana z Wattpada. Pochłonęła mnie w mgnieniu oka, a jest to "Testament". Opowiadanie naprawdę spoko, bardzo wciąga a sam styl pisania autorki jest świetny i przyjemnie się dzięki temu czyta. Sama historia ma w sobię kilka tajemnic i chwile grozy oraz duchy i zjawy. Jak lubisz takie tematy to serio zapraszam. ♥
www.wattpad.com/story/106558955-testament

3. Serial tygodnia... xD
Nie oglądałam kompletnie NIC oprócz może 2/3 filmów. Jednak... Ostatnio porwałam się na parę odcinków z "Chojraka - tchórzliwego psa" i to chyba ta kreskówka zostanie serialem miesiąca.

4. Rysunek tygodnia to of course... Jedyna... Beyonce. Jedyny rysunek jaki zrobiłam w tym miesiącu. BOŻE! Nienawidzę tego, że przez ten wieczny brak czasu nie mogę rozwijać swojej pasji. Biolka... Co ty robisz z moim życiem?

5. Piosenka tygodnia... Tu wybór był dość trudny, bo nie było takiej jednej jedynej piosenki, której słuchałam bez przerwy na okrągło. Ale myślę, że to miano należy się "What's my name" by Rihanna & Drake.To wszystko na dziś. Myślę, że wszystko co się działo przez ten weekend oraz to co jeszcze się wydarzy zostanie opisane w następnym wpisie, który prawdopodobnie będzie z weekend. A tymczasem żegnam was!

Do zobaczenia! ♥

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.