• Wpisów: 1213
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 23:19
 • Licznik odwiedzin: 125 546 / 2231 dni
 
majusia1413
 
Tak moi drodzy, to ten czas, kiedy oficjalnie mogę powiedzieć, że zaczęły się dwa miesiące upragnionych wakacji. Pamiętacie jak mówiłam rok temu, że tamten rok mnie tak zmęczył? Nie był on tak męczony w porównaniu z tym, gdyż to on wycisnął ze mnie wszelkie siły. Kiedy tylko myślę o nauce, zaczyna mnie boleć głowa. I nie, nie przesadzam.

Jeśli chodzi o świadectwo, to oceny mnie naprawdę zadowalają. Mimo, że nie zdobyłam paska tak jak w latach podstawówki i gimnazjum, to i tak jestem zadowolona. No może oprócz tej trói z polskiego. Ale co ja poradzę, że jestem beznadziejną humanistką? Wyczuwam 30% z matury z polskiego.
No tak... Matura w przyszłym roku....

STOP!!

Wróćmy do wakacji, na które zaplanowałam parę rzeczy, które chciałabym zrobić.
Na pewno w sierpniu zacznę jakieś przygotowania do matury, bo jednak nie można przeleżeć całego wolnego, gdy tak ważny egzamin się zbliża.
Ale oprócz tego, na pewno będę rysować. Mam zamiar zrobić parę portretów, które zapełniłyby ścianę nad moim łóżkiem. Stoi sobie pusta już od 3 lat. Bardzo mnie to zaczyna irytować, także trzeba w końcu coś z tym zrobić.
Oczywiście w planach jest także spotykanie się z przyjaciółmi, tym bardziej, że obiecałam już dwa spotkania z moją znajomą, którą poznałam podczas mojego ostatniego pobytu w sanatorium.
Ale w pierwszej kolejności szykuje mi się wyjazd z rodzicami na 11 dni.
Prawie zapomniałam o tym, że mój pozostały czas spędzę na oglądaniu tych seriali i filmów, na których obejrzenie nie pozwolił mi czas.

A wy? Jak spędzicie swoje wakacje? Coo????
No cóż... Do zobaczenia! ♥

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Czuję się staro, bo nie pamiętam już tej radości z wakacji. XD Matura to pikuś, serio. ;) Sama się przekonasz, a z polskiego wystarczy w większości zadań logiczne myślenie i już nabijesz sobie sporo punktów :)
  A gdzie z rodzicami jedziecie?
  Oby te dwa miesiące minęły Ci jak najwolniej i jak najlepiej!
  Co do moich planów (co prawda nie wakacyjnych a urlopowych) to może zamiast wymieniać w komentarzu (nie pomieściłabym się) podzielę się gotową listą: checkpoint.pinger.pl/m/27940654
   
 •  
   
  Ja wakacje spędzę na oglądaniu seriali/filmów/kreskówek, pisaniu fanficów, czytaniu książek i ogólnie nudzeniu się :p.