• Wpisów: 1213
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 23:19
 • Licznik odwiedzin: 125 546 / 2231 dni
 
majusia1413
 
Hej, moi mili!

Może opowiem trochę co u mnie.
1. Prezentacja z feudalizmu była zrobiona, ale niestety zgrałam to co nie trzeba, czyli tzw. "skrót" zamiast pliku. Także... Przedstawiam ją jutro.

2. W piątek bawiłam się w gospodynię. Chyba tak to mogę nazwać. W naszej szkole odbywały się konkursy dla jeszcze nie umarłych gimnazjalistów. Do moich obowiązków należało ich oprowadzanie oraz robienia im herbatek i kaw. Ale było całkiem przyjemnie! Większość była bardzo otwarta i chętnie uczestniczyli m.in. w kalamburach zorganizowanych przez moje dwie psiapsióły.

3. Przejdźmy do troszkę gorszych wątków mojego tygodnia. Dostałam jedynkę z chemii ze sprawdzianu. XD Oczywiście spodziewałam się takiej, a nie innej oceny, chociaż liczyłam, że jednak będzie to dwa. No proszę was! 2 zawsze lepiej wygląda niż 1. Chociaż jedynka u Niemców to 6. XD Nie musicie mi współczuć, jak coś. Wszystko na luzie moi drodzy. Optymizm ponad wszystko. XD

4. Z tych gorszych informacji... Wzięła mnie choroba. I chyba wiem dlaczego. Może dlatego, że szłam 2km z buta do mojej babci, odziana (oprócz kurtki zimowej of course) w sam kaptur na głowie i parasolkę, która uchroniła mnie przed śnieżycą. Niby pierwszy dzień wiosny, a jednak śnieg leży na ziemi, nie wzruszony tym, że powinien już zniknąć.

5. Właśnie! Pierwszy dzień wiosny! Co się z tym wiąże? Oczywiście dzień wagarowicza. No i tak zmęczona dniem Maja uciekła z dwóch ostatnich francuskich. Ale byłam dobrym człowiekiem i napisałam do mojego kochanego tatusia czy mogę zwiać z dwóch ostatnich lekcji. Wiecie... Ktoś musi mi podpisać usprawiedliwienie. ^^

6. Miałam rysować Nicki, a skończyło się na Nicki Minaj i trzech Arianach. Dwie Ariany niestety nie wyszły, bo próbowałam pokolorować je kredkami, ale mądra ja wybrałam sobie zbyt trudne ułożenie postaci, jak na początki kolorowania kredką. Trzecia Ariana to bardzo duży portret zajmujący całą kartkę. Tym razem się uda! A Nicki... Nicki oczywiście też zrobię. Zapewne szybciej niż Ari. Zobaczymy.

No dobra... Co u was moi drodzy? Chętnie poczytam co tam u was słychać. ^^

Nowy teledysk Taylor musi być!
Do zobaczenia!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @*Mordka*: Ale bym chciała uciec tak całą klasą. xD
  Jako osoba chora, życzę ci bardzo szybkiego powrotu do zdrowia. XD
   
 •  
   
  Ja pamiętam że rok temu uciekłm z ostatniej lekcji, bo reszta klasy też uciekała xD.
  Współczuje z powodu choroby. Ja już drugi tydzień siedzę w domu :/.
  Jedynka z sprawdzianu z Chemii - skąd ja to znam (ale Spoko, zdarzyło się raz, potem było lepiej),
  Fajna nutka :3