• Wpisów: 1205
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 11 dni temu, 22:37
 • Licznik odwiedzin: 123 701 / 2193 dni
 
majusia1413
 
Święta minęły tak szybko jak przyszły mogłabym powiedzieć. Wigilię jak zawsze jedliśmy u siebie, jednak w tym roku nie pojechaliśmy do babci z powodu jej przyczyn zdrowotnych, ale za to odwiedziliśmy ją w pierwszy dzień świąt. Co dostałam na Święta? Czarny pasek do spodni, z którego naprawdę jestem zadowolona, bo wygląda na porządny a takiego mi właśnie brakowało. Każdy poprzedni pasek szybko się ścierał i wstyd go było założyć nawet pod bluzkę. Oczywiście nie mogę zapomnieć także o piżamie. Dostałam identyczny zestaw jaki dostała moja siostra, także było wesoło. Pewnie jak większość czytających ten wpis nażarłam się wszelkimi rodzajami ciast, więc teraz tylko pracować nad zrzuceniem świątecznych smakołyków ze swojej wagi. ;D

Dzisiaj byłam u fryzjera. Co w tym ciekawego? Może to, że oddałam je dzisiaj na fundację Rak'n'Roll (nie wiem czy dobrze napisałam, a nie chcę mi się sprawdzać) i właśnie teraz piszę ten wpis z włosami krótszymi o 27 cm i o połowę lżejszą głową.
A tak się prezentują moje ścięte warkocze:
mms_20171228_133227.jpg

Jak było? Miałam łzy w oczach jak usłyszałam maszynkę za sobą. Ale siedziałam dzielnie i patrzyłam jak moje długie włosy są odcinane od reszty włosów. Popłakałam się dopiero po wyjściu z salonu. Wiem, że to może brzmieć dziwnie, że jak można się popłakać z takiego powodu. Ale to serio był szok, tym bardziej, że kilka lat miałam tak długie włosy a teraz tak drastycznie je ścięłam. Zdjęcia mojej przemiany może wstawię w następnym wpisie ja będzie to poranne, naturalne światło do dobrego zdjęcia.

W sumie nie mam już nic więcej do napisania w tym wpisie. Przez ostatnie dni wolnego będę czytać "Lalkę" i uczyć się na biologię. Żartowałam. Znając mnie zabiorę się za te dwie rzeczy jak najpóźniej się będzie dało.

A jak tam u was święta minęły?Do zobaczenia!! ♥

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Wielkie graty ze te akcję z włosami! Szczytny cel ;) Podziwiam, serio.
   
 •  
   
  Może nie wiem co czujesz po ścięciu włosów ale to  musi być... ymm... jak by to ładnie ująć? szok? Ja sama myślę, że ścięcie kobiecie włosów to coś okropnego ale jak ścina je z samej woli to inna bajka :b Jednak myślę, że na 100% wyglądasz teraz ślicznie :D (a włosy szybciutko ci odrosną :))
  Ja dostałam wylew mandarynek ;_;  (najs)
   
 •  
   
  No to nieźle, że postanowiłaś ściąć włosy ;). Ta, naukaw święta to katorga. Ja zaraz po powrocie do szkoły mam sprawdzian z matmy :/.
  Fajna nutka :3