• Wpisów: 1205
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 11 dni temu, 22:37
  • Licznik odwiedzin: 123 701 / 2193 dni
 
majusia1413
 
Witam po tych 16 dniach nieobecności. Czyste lenistwo, nic dodać, ni ująć.

Zacznijmy od początku. 11 grudnia były piąte urodziny mojego bloga! Nie wybaczę sobie, że to przegapiłam a skapnęłam się dopiero w piątek. Ból, żal i rozpacz. W sumie można by podsumować ten rok.
Także...

- Wpisów jest 1228 - włącznie z tym 1229.
- Liczba odwiedzających wzrosła do 93 187 (dziękuję ♥)
Jak było na 4 urodzinach mojego bloga?
podsum.png

No to nieźle mi to wyszło. 52 wpisy przez cały rok to jak na mnie to dobry wynik. ^^

Kilka dni po urodzinach bloga były moje już 17 urodziny. Wtedy wpadły w moje rączki pieniądze i czekolady. Ale nie mogę zapomnieć o portfelu z Hause'a, który bardzo mi się podoba oraz muszę wspomnieć o zegarku od rodziców. W końcu będę się orientować która godzina bez wyciągania telefonu. Niby wydaję się, że po co komu zegarek ale po dzisiejszym dniu jestem pewna, że jednak jest pewna różnica i lepiej mi się funkcjonowało. W ten dzień miałam akurat dużo czasu między końcem lekcji a autobusem więc wybrałam się na zakupy w poszukiwaniu prezentu dla mojej koleżanki na wigilię klasową. Kochajmy Rossmann, bo właśnie tam kupiłam dwie rzeczy - kubek oraz naszyjnik.
Udało mi się znaleźć zdjęcie kubka, lecz naszyjnika niestety nie. ;-;
kubek.png

Jeszcze tylko jakaś czekolada, cukierki i jestem gotowa. ;D

Niedzielny dzień spędziłam w Katowicach. A co mnie tam przywiało? Balet. Koleżanka namówiła mnie na pójście do kina na transmisję na żywo baletu z Moskwy. Wystawiali "Dziadka do orzechów" i o dziwo wiedziałam o co w tym chodzi. xD Muszę powiedzieć, że serio mi się podobało. W sumie pojechałabym jeszcze raz. To było bardzo ciekawe przeżycie. XD

Zostały 4 dni do przerwy świątecznej. W końcu doczekam się upragnionego wolnego mimo, że to będzie tylko tydzień. Choć w moim przypadku mogę mówić, że to będzie AŻ tydzień. Jak to po świętach czekać na mnie będzie masa sprawdzianów i kartkówek. Świetnie. C:  
Ale nie załamuję się. Po świętach cały rok bardzo szybko zleci. Zanim się obejrzeć będzie już zakończenie roku szkolnego. Już się nie mogę doczekać choć do niego jeszcze pół roku.

To jak? Choinki już stoją w waszych domach? Pokoje przyozdobione? No dalej, chwalić się. XDDo zobaczonka! ♥

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego