• Wpisów: 1200
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 17:46
  • Licznik odwiedzin: 121 278 / 2142 dni
 
majusia1413
 
Jak życie u was się miewa? U mnie dobrze wiedząc, że w tym tygodniu ilość nauki zmalała dlatego mogę spokojnie wrócić do rzeczy, na które przez ostatnie dwa tygodnie nie miałam czasu.
Na przykład zaczęłam pisać nowe opowiadanie. Stwierdziłam, że poprzednie są trochę bezsensowne i pisane troszkę na siłę, więc z nową energią zaczynam pisać nowe. Jak napisze z 5 rozdziałów to może zacznę wam wstawiać rozdziały. Nie wiem czy akurat tutaj, ale jeszcze zobaczymy. Nie wybiegam zbyt daleko z tym tematem, gdyż z moimi chęciami jest bardzo różnie.
Jesteśmy po połowie listopada. Za 2 tygodnie jest już grudzień. Skaczę z radości jak słyszę tę nazwę miesiąca. Za miesiąc już będą święta i sobie będę mogła w końcu odpocząć od tego nawału nauki jaki na mnie spada. xd

A teraz zajmijmy się nominacją od *Mordki* (purplelps.pinger.pl/). Muzyczna nominacja - możliwe że coś dla mnie. ;D Dzięki Ci za nominację!

1. Piosenka, która cię rozśmieszyła:
Wygrało. XDDDD2. Piosenka, która cię zasmuciła:3. Piosenkę, która mówi o miłości:
W kij tego trochę. XD Ale, że teledysk wyszedł ostatnio to dam tego Eda Sheerana. A co.4. Piosenka, którą ostatnio słyszałeś/aś:5. Piosenka z ulubionego filmu:
Może to nie mój ulubiony film, ale że ostatnio było 10 lat od premiery 1 części. Niech przypomni się trochę dzieciństwa.6. Piosenka, która może cię opisać:
;x7. Dowolna piosenka swojej ulubionej wokalistki:
"One Lat Time" nie daję, bo kiedyś była. Nie chcę się powtarzać. XD Ale ta też jest extra. ;D


Oraz piosenka z numeru 6. XD

8. Dowolna piosenka ulubionego wokalisty:9. Dowolna piosenka twojego ulubionego zespołu:10. Piosenka, którą w tajemnicy przed innymi lubisz sobie nucić:
Wiem, wiem. Nie spodziewaliście się tego. Refren jest taki padający w ucho. XDD11. Piosenka, od której ostatnio się uzależniłaś/-eś:
Nie wierzę, że jeszcze nie mogę przestać jej słuchać.12. Dowolna piosenka:
Spodobała mi się. ^^Nominować standardowo nie będę. Nie chce mi się szukać blogów. XDDD

To co? Do zobaczenia. ^^

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.