• Wpisów: 1168
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 3 dni temu, 19:54
  • Licznik odwiedzin: 105 590 / 1929 dni
 
majusia1413
 
Witam wszystkich odwiedzających tego bloga. Tak, wielkie święto, że po 9 dniach pojawiłam się z nowym wpisem na tym blogu. Miałam napisać już w czwartek, ale nie było u mnie wyraźnych chęci nawet na otworzenie klapy od laptopa.

Kolejny tydzień szkoły za nami, a ja czuję się tak jakby minęło już pół roku. W tym tygodniu znów czekają mnie dwie kartkówki. Jedna z poprzedniego tygodnia wyszła dobrze, ale drugiej nasza pani od biologii wciąż nie sprawdziła.

W piątek byłam w Krakowie na podsumowaniu konkursu, który organizuje moja była szkoła. Jak co roku jeżdżę tam z orkiestrą, by dodać do tej uroczystości odrobiny muzyki. Było bardzo dużo ludzi bo aż 130 (około). Jak zawsze najadłam się cistami, pomimo diety a także nawet skoczyłyśmy z dziewczynami do Maca na hamburgera. Mimo, że musiałam siedzieć jakieś dwie godziny i pocić się w mundurze mogę powiedzieć, że "wycieczka" się udała.

Ale jednak z tej wycieczki (chyba) przywiozłam przeziębienie. Leżę drugi dzień pod kocem, kaszląc i smarkając z litrami wypitej już herbaty z miodem i cytryną a przede mną kolejny kubek. xd Niestety mama mi nie odpuszcza i muszę jutro iść do szkoły, ale na szczęście poszłyśmy z moją rodzicielką na taki układ, że jak jutro rano nie poczuję się lepiej to po prostu zwolni mnie z dwóch ostatnich lekcji czyli w-f. Czuję, że jednak będę z nich zwolniona, bo raczej się nie poprawia.

I no cóż... Pamiętacie mój "music tag"? Tak, ja też. Widać, że gusta się zmieniają. Napisałam tam, że nie lubię Seleny a jednak ostatnio można powiedzieć nałogowo słucham jej piosenek, także jedna z nich zasługuję na dzisiejszy wpis.Do zobaczenia!! Miłej reszty niedzieli i miłego nadchodzącego tygodnia. ♥

Ps. Ogólnie wpis miał być wstawiony w niedziele. Wystąpiły jednak jakieś problemy i nie chciał się dodać. -,-

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego